Zapytanie ofertowe
Wyślij zapytanie

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od 1982 roku. Nasze produkty trafiają do ponad 6 tysięcy Klientów instytucjonalnych w ponad 20 krajach.

Co robimy?

Nasza firma działa na dwóch zasadniczych obszarach rynkowych, pod dwiema markami:

B&B Słodycze z Pomysłem! to jedna z czołowych polskich marek słodyczy i innych produktów spożywczych przeznaczonych do użytku promocyjnego przez firmy i instytucje. Od 1997 roku dostarczamy słodką reklamę pełną pomysłów, w najlepszym stylu, dla ponad sześciu tysięcy Klientów instytucjonalnych z Polski i ponad 20 innych krajów Europy. Pracujemy dla renomowanych korporacji, urzędów oraz instytucji państwowych i samorządowych, ale również dla małych i średnich firm. Obsługujemy wielkie międzynarodowe marki, dostarczamy słodycze na największe imprezy, ale z przyjemnością pomagamy budować pozytywny wizerunek również w skali dzielnicy, miasta czy regionu. Utrzymujemy szczególnie bliskie relacje biznesowe z agencjami reklamowymi, które są dla nas strategiczną grupą Partnerów. Nasza standardowa oferta liczy ponad 400 produktów, ale ogromną radość sprawia nam też tworzenie z naszymi Klientami nowych pomysłów, specjalnie dla nich. A nasza specjalność? Czekolada! Taka prawdziwa!

Kim jesteśmy, czyli nasze wartości

Jesteśmy firmą rodzinną,

stworzoną w 1982 roku i prowadzoną do dziś przez rodzinę Błaszczaków, obecnie małżeństwo założycieli Krystynę i Andrzeja oraz ich synów Jarosława i Kamila. Ale nasza rodzinność nie kończy się na strukturze właścicielskiej. Dbamy o ciepłe relacje wewnątrz firmy, staramy się również, aby udzielało się to innym w naszych relacjach z Klientami, Partnerami i Dostawcami. Lubimy naszą pracę, lubimy siebie nawzajem i lubimy się tym dzielić 🙂

Jesteśmy firmą reklamową,

a więc charakteryzują nas tak ważne w tej branży kreatywność, elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Przez ponad 30 lat istnienia naszej firmy zbudowaliśmy własne zaplecze graficzne, produkcyjne, magazynowe, poligraficzne i transportowe. Mówiąc krótko: bardzo wiele etapów realizacji zleceń wykonujemy pod jednym, własnym dachem, co daje nam możliwość szybkiej i kompleksowej odpowiedzi na słodkie potrzeby naszych Klientów.

Jesteśmy profesjonalistami

i wiemy, że jakość produktów i usług rodzi się tylko w jeden sposób: dzięki staranności, wiedzy, doświadczeniu i pomysłowości na każdym etapie pracy. Wytwarzamy niepowtarzalne czekoladowe gadżety korzystając z tych samych surowców i tych samych urządzeń, co mistrzowie w Belgii czy Szwajcarii. Cała produkcja odbywa się w warunkach zgodnych z wyśrubowanymi przepisami UE, w tym normami HACCP. Obsługa Klienta opiera się na nowoczesnym systemie typu CRM.