Zapytanie ofertowe
Wyślij zapytanie
Aktualności

Gdy tylko w naszej firmie wydarzy się coś ważnego, natychmiast powiadomimy o tym właśnie tutaj.

2018-02-15
B&B na RemaDays 2018

W dniach 7-9 lutego po raz kolejny wzięliśmy udział w targach RemaDays Warsaw, odbywających się w Nadarzynie pod Warszawą.

 

Dla branży gadżetów reklamowych i poligrafii, to najważniejsza w ciągu roku impreza targowa. Bierzemy w niej udział od samego początku i sprawia nam to niezmiennie dużo radości. Cieszymy się ze spotkań ze stałymi Klientami, których z dumą nazywamy naszymi biznesowymi Przyjaciółmi. Równie ciekawe są pierwsze rozmowy z przedstawicielami firm, które dopiero dzięki tym targom mogą nas poznać. Stali bywalcy RemaDays wiedzą już, że na naszym stoisku zawsze można otrzymać do degustacji pyszną czekoladę. Często odwiedzają nas nawet po kilka razy! To właśnie z tej czekolady tworzymy wiele spośród naszych produktów, więc każdy może ją zamówić dla siebie, swoich pracowników czy partnerów biznesowych.

I choć nasze stoisko targowe ma już swoje tradycje, to jednak co roku jest na nim trochę inaczej, bo też inne są nowości, które mają tam swoją premierę. W tym roku pokazaliśmy światu m.in. jajko sadzone mini, tworzone z kolorowych czekolad, czy zestaw kółko i krzyżyk, dostępny w wersjach całorocznej, wielkanocnej i bożonarodzeniowej.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i wspólne chwile. Już teraz zapraszamy na RemaDays 2019!