Zapytanie ofertowe
Wyślij zapytanie
Aktualności

Gdy tylko w naszej firmie wydarzy się coś ważnego, natychmiast powiadomimy o tym właśnie tutaj.

2017-07-05
Witamy na nowej stronie!

Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej! Nasza firma nieustannie się rozwija, codziennie staramy się być choć odrobinę lepsi niż wczoraj. Wierzymy, że nowa odsłona naszej witryny będzie lepiej spełniać Państwa oczekiwania i ułatwi Państwa codzienną pracę.

Wśród wielu wprowadzonych nowości znajduje się m.in. zupełnie nowy mechanizm wyszukiwania i filtrowania produktów. Mogą Państwo także tworzyć własny koszyk produktów, które się Państwu spodobają, a na koniec wizyty jednym kliknięciem wysłać całą listę do naszego Działu Handlowego, aby uzyskać szczegółową ofertę cenową.

Po raz pierwszy w historii naszej firmy kolorem dominującym na stronie jest biel, zaś nasza tradycyjna zieleń pełni jedynie rolę drugoplanową. Wynika to z naszej aktualnej identyfikacji wizualnej, której kluczowym elementem jest obowiązujący od zeszłego roku zmieniony logotyp. Mamy nadzieję, że te nieco lżejsze i nowocześniejsze rozwiązania graficzne umilą Państwu czas spędzony z naszymi słodkimi produktami.

Ta strona ma służyć przede wszystkim Państwu – naszym Klientom. Serdecznie zachęcamy do dzielenia się z nami wszelkimi uwagami i pomysłami, czego jeszcze Państwo od niej oczekują, jakie dalsze funkcjonalności czy podstrony byłyby dla Państwa przydatne. Jesteśmy do dyspozycji!