Zapytanie ofertowe
Wyślij zapytanie
Aktualności

Gdy tylko w naszej firmie wydarzy się coś ważnego, natychmiast powiadomimy o tym właśnie tutaj.

2017-07-05
B&B współorganizatorem II Zlotu Sukcesorów

W dniach 30 czerwca – 2 lipca w Olandii, w wielkopolskiej krainie 100 jezior, odbył się II Zlot Sukcesorów Firm Rodzinnych. Imprezę zorganizowało wspólnie 12 firm rodzinnych z całej Polski, wśród których znaleźliśmy się i my.

Zlot to coroczne spotkanie mające na celu wymianę doświadczeń, networking i integrację środowiska sukcesorów firm rodzinnych, czyli właścicieli w drugim, trzecim lub kolejnym pokoleniu, prowadzących firmy wspólnie ze swoimi rodzicami i stopniowo przejmującymi od nich zarządzanie nimi. W programie znajdują się prezentacje, warsztaty i prelekcje, które sukcesorzy przygotowują dla siebie nawzajem. Ważną częścią spotkania jest też Bal Sukcesorów z konkursem na najbardziej kreatywne przebranie. Zlot kończy się zawsze akcją charytatywną, w ramach której w tym roku uczestnicy wsparli lokalne schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Na tegorocznym Zlocie naszą firmę reprezentowali obaj nasi sukcesorzy: dyrektor zarządzający Jarosław Błaszczak oraz asystent Zarządu Kamil Błaszczak. Już wkrótce ukaże się pełna relacja z tego wydarzenia.